شرکت کنترل یارا نیکان صنعت (گروه کیان صنعت)

مرکز تخصصی برق اضطراری یو پی اس، ژنراتور، ترانس، استابلایزر

02144077975 - 02146030124 02144079503 - 09126705539

اعلام وضعیت ازطریق هشداردهنده های صوتی و وضعیت یوپی اس مدل CAD
یوپی اس مدل CAD
CAD10000
 
فروش یو پی اس های با کیفیت در کیان صنعت به صورت کاملا تضمینی انجام می شود.
 
حالت Normal
 
در یوپی اس مدلCADILAC دروضعیت Normal ولتاژ/فرکانس ورودی درمحدوده مجاز قرارداسشته و برق خروجی ازطریق اینورتر و به کمک برق ورودی تامین می شود.درصورتی که سه فاز ورودی درمحدوده مجاز باشدنشانگر3Φ و درصورتی که تنها فازR درمحدوده باشد نشانگر1Φ به نوشته LCD اضافه میشود.
 
حالت Bypass
 
دروضعیت Bypass خروجی مستقیما ازطریق برق ورودی تغذیه میشود.این حالت ممکن به دلیل رخ داد خطا به صورت دستی ویا هنگام روشن شدن دستگاه اتفاق افتد.
 
حالت Backup
 
چنانچه درحالت هشدارصوتی و به صورت منقطع و وضعیت یوپی اس درحالت Backup/Battery باشد، برق خروجی از باتری تامین شده وبا خالی شدن آن سرعت انقطاع بوق و چشمک نور بیشتر می شود.
 
حالت Sleep
 
چنانچه درحالت هشدارصوتی و به صورت منقطع باشد و وضعیت یوپی اس درحال رفتن به حالت sleep برود،دراین حالت دستگاه از نرم افزار upswing دستور به خواب رفتن را دریافت نموده وبعد ازمدت زمانی که درLCD به طور معکوس شمارش می شود به خواب می رود.
و چنانچه فقط در وضعیت Sleepقرار گیرد،دستگاه توسط نرم افزار upswing به خواب رفته و طبق جدول زمان بندی شده و یا بصورت دستی روشن می شود. در LCD مدت زمان باقی مانده جهت روشن شدن به طور شمارش معکوس نمایش داده می شود.حداکثر این زمان 10 دقیقه می باشد.
 
حالت Batt Test
 
چنانچه درحالت هشدارصوتی و به صورت منقطع و وضعیت یوپی اس درحالت Backup/Battery باشد،اگر دستگاه در حالت مد باتری باشد با فشردن کوتاه مدت دکمه ON برروی پنل جلوی دستگاه یوپی اس به مدت 10 ثانیه به مو باتری می رود.این کار جهت تست عملکرد باتری ها انجام می شود.
 
حالت Self Test
اگر وضعیت یوپی اس در حالت سوییچ بین حالت های مختلف باشد،یوپی اس در حالت تست بخش های داخلی خود می باشد.
 
حالت Initialize
 
اگر وضعیت یوپی اس در حالت سوییچ بین حالت های مختلف باشد،یوپی اس در حال آماده سازی جهت سرویس دهی می باشد.
چنانچه در زمینه عیب یابی UPS و تعمیرات این مدل یوپی اس با مشکل مواجه شدید ، لطفا با همکاران ما در گروه کیان صنعت از طریق whats app یا تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید یو پی اس فاراتل به صفحه محصولات یو پی اس فاراتل مراجعه کنید.

.