شرکت کنترل یارا نیکان صنعت (گروه کیان صنعت)

مرکز تخصصی برق اضطراری یو پی اس، ژنراتور، ترانس، استابلایزر

02144077975 - 02146030124 02144079503 - 09126705539

پیشرفت تکنولوژی این قابلیت را بوجود آورده تا بااستفاده ازدستگاههایی همچون استابیلایزر و رگولاتورولتاژ(ترانس اتوماتیک) از نوسانات برق جلوگیری کند.
استابیلایزر ولتاژ چیست؟
استابلایزر وسیله ای است که جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری و تثبیت ولتاژ برای محافظت از کلیه لوازم برقی خانگی و لوازم برقی صنعتی استفاده می شود .
استابلایزر با داشتن یک ترانس تقویت و یک برد میکروپروسسوری برق ورودی را در هر ثانیه چک نموده و در صورت افزایش یا کاهش ولتاژ به صورت اتوماتیک یک ولتاژ ثابت را به مصرف کننده ارائه می دهد.
استابیلایزرولتاژدستگاهی الکترونیکی است که تضمین کننده یک وسیله برقی ازجریان بی نوسان الکتریسیته تغذیه خواهدبود،به بیان ساده تر کاهش یا افزایش نوسانات ناگهانی درپشت استابیلایزر خواهدماند.
نوع دیگری به نام ترانس اتومات وجود دارد که البته در برابر استابیلایزرهای مدرن ضعیف تر می باشند،اماعملکرد یکسان دارند.

استابلایزر یا تثبیت کننده ی ولتاژ
استابلایزر یا تثبیت کننده ی ولتاژ و تضمین کننده یک جریان بدون نوسان است که این موضوع و استفاده از استابلایزر باعث می شود تا وسیله برقی بواسطه نواسانات جریان الکترونیکی آسیبی نبیند.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به خاطر نوسانات برق شهری دستگاه های برقی شما آسیب دیده و یا سوخته باشد.
و اگر تا به حال هیچ کدام از لوازم برقی شما نسوخته است ، انسان خوش شانسی بوده اید.

به دلیل نوسانات ناگهانی که در حال حاضر وجود دارد و با توجه به هزینه ها و قیمت های بالای کلیه لوازم برقی از جمله یخچال فریزر، لباسشوبی و کولر گازی، تلویزیون، لپ تاپ، در صورت عدم کنترل نوسانات برقی یا نداشتن برق ثابت 220 ولت، این نوسانات می تواند بیشترین صدمات را به این لوازم منجر گردد . بنابراین جهت حفاظت این لوازم برقی، خرید یک استابلایزر تک فاز توصیه می شود.
ممکن است در بعضی از صنایع که از برق سه فاز هم استفاده می کنند و احتمال صدمه دیدن برای این دستگاه های سه فاز مانند دستگاه CNC،دستگاه پزشکی ،سی تی اسکن و لیزر و یا هر گونه دستگاه سه فازی که نیاز به برق 380 ولت ثابت دارد که وجود دارد ، وجود و خرید یک استابلایزر سه فاز پیشنهاد می شود.

.