خدمات نصب و راه اندازی

این شرکت توانسته با استفاده از کارشناسان مجرب خود ،تمامی دستگاهها اعم از یو پی اس، ترانس استابیلایزر، ژنراتور و همچنین تعویض باتری و کابینت باتری را در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین دقت به انجام برساند.

خدمات پشتیبانی و پس از فروش

تمامی سعی و تلاش این شرکت در ارائه بهترین خدمات پشتیبانی پس از فروش و نصب و راه اندازی می باشد.لذا این شرکت توانسته با توانایی بالقوه کارشناسان خود در سریعترین زمان ممکن یاری رسان مشتریان خود باشد

خدمات کارشناسی در محل

حضور کارشناسان خبره در محل مشتری جهت برآورد ظرفیت مورد نیاز اعم از یو پی اس ، ترانس استابیلایزر و ژنراتور بر حسب نیاز مشتری و باتوجه به بودجه مورد نظر مشتری انجام میگیرد

خدمات سرویس دوره ای

این شرکت آماده عقد قرارداد با ارگانها و شرکتهای دولتی و خصوصی جهت سرویس دوره ای یو پی اس های ایشان می باشد. شایان ذکر است که خدمات مذکور باتوجه به نیاز مشتری بصورت دوره های سه ماهه، شش ماهه و سالیانه صورت میپذیرد.

تعمیرات

دستگاههای یو پی اس و استابیلایزر پس از گذشت مدت زمانی نیاز به تعمیر پیدا میکنند. این شرکت توانسته با استفاده از کارشناسان تعمیرات خود، انواع دستگاهها در برندهای مختلف را در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر و پس از تست و کنترل کیفیت به مشتریان خود تحویل دهد.

گفتگوی آنلاین با تیم پشتیبانی

با کارشناسان گروه کیان صنعت صحبت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)