عیب یابی و تعمیر یوپی اس مدل CADILAC

فروش ups min

اعلام وضعیت ازطریق هشداردهنده های صوتی و وضعیت یوپی اس مدل CAD

یوپی اس مدل CAD

فروش یو پی اس های با کیفیت در کیان صنعت به صورت کاملا تضمینی انجام می شود.

حالت Normal

در یوپی اس مدلCADILAC دروضعیت Normal ولتاژ/فرکانس ورودی درمحدوده مجاز قرارداسشته و برق خروجی ازطریق اینورتر و به کمک برق ورودی تامین می شود.درصورتی که سه فاز ورودی درمحدوده مجاز باشدنشانگر3Φ و درصورتی که تنها فازR درمحدوده باشد نشانگر1Φ به نوشته LCD اضافه میشود.

حالت Bypass

دروضعیت Bypass خروجی مستقیما ازطریق برق ورودی تغذیه میشود.این حالت ممکن به دلیل رخ داد خطا به صورت دستی ویا هنگام روشن شدن دستگاه اتفاق افتد.

حالت Backup

چنانچه درحالت هشدارصوتی و به صورت منقطع و وضعیت یو پی اس درحالت Backup/Battery باشد، برق خروجی از باتری تامین شده وبا خالی شدن آن سرعت انقطاع بوق و چشمک نور بیشتر می شود.

حالت Sleep

چنانچه درحالت هشدارصوتی و به صورت منقطع باشد و وضعیت یوپی اس درحال رفتن به حالت sleep برود،دراین حالت دستگاه از نرم افزار upswing دستور به خواب رفتن را دریافت نموده وبعد ازمدت زمانی که درLCD به طور معکوس شمارش می شود به خواب می رود.

و چنانچه فقط در وضعیت Sleepقرار گیرد،دستگاه توسط نرم افزار upswing به خواب رفته و طبق جدول زمان بندی شده و یا بصورت دستی روشن می شود. در LCD مدت زمان باقی مانده جهت روشن شدن به طور شمارش معکوس نمایش داده می شود.حداکثر این زمان 10 دقیقه می باشد.

حالت Batt Test

چنانچه درحالت هشدارصوتی و به صورت منقطع و وضعیت یوپی اس درحالت Backup/Battery باشد،اگر دستگاه در حالت مد باتری باشد با فشردن کوتاه مدت دکمه ON برروی پنل جلوی دستگاه یوپی اس به مدت 10 ثانیه به مو باتری می رود.این کار جهت تست عملکرد باتری ها انجام می شود.

حالت Self Test

اگر وضعیت یوپی اس در حالت سوییچ بین حالت های مختلف باشد،یوپی اس در حالت تست بخش های داخلی خود می باشد.

حالت Initialize

اگر وضعیت یوپی اس در حالت سوییچ بین حالت های مختلف باشد،یوپی اس در حال آماده سازی جهت سرویس دهی می باشد.

چنانچه در زمینه عیب یابی UPS و تعمیر UPS و خرید باتری ups این مدل یوپی اس با مشکل مواجه شدید ، لطفا با همکاران ما در گروه کیان صنعت از طریق whats app یا تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید یو پی اس فاراتل به صفحه محصولات یو پی اس فاراتل مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *